kontakt: pon. - pt. 8:00 - 16:00    tel. 661119887 lub 918866391    |    24h - info@hurtowniatomix.pl
Drodzy Klienci,
ze względu na przerwy świateczne i noworoczne w pracy hurtowni oraz związane ze świętami przerwy w funkcjonowaniu transportu, informujemy,
że w dniach 23-26.12.2017 oraz 29.12.2017-7.01.2018 zamówienia będą przyjmowane automatycznie. Realizację zamówień i wysyłki paczek rozpoczniemy od dnia 8.01.2018.

Docierają do nas też sygnały o opóżnieniach w dostarczaniu przesyłek przez przewoźników. Rozumiemy Państwa zdenerwowanie, ale niestety nie mamy na to wpływu. Dlatego prosimy o wybieranie takiego przewoznika, który cieszy się największym zaufaniem w Państwa regionie. Nasz zespół postara się jak najszybciej i najrzetelniej przygotować Państwa zamówienia.

Pozdrawiamy i życzymy Państwu i sobie, żeby wszystkie paczki dotarły na czas :)
Strona główna » Regulamin
Zobacz ofertę producentów
Let's duckGattaDeomedBabellGorsenia
Producenci / Marki / Dostawcy
aktualny filtr producenta: WSZYSCY
[x]
Zapisz się na newsletter

[ Dodaj ][ Usuń ]

Zapraszamy do pozostałych naszych serwisów:

Baner sklepu z oświetleniem, lampy, oświetlenie led, aranżacja wnętrz, Spotline / SLV, Royal Botania, Chors,
    nowoczesne oświetlenie, oprawy, led, oprawy zewnętrzne, ogrodowe, najazdowe. Oświetlenie domu.

oświetlenie marina, oświetlenie port żeglarski, wyposażenie marina, wyposażenie port żeglarski, oświetlenie marin i portów, oświetlenie marin, marina, port, wyposażenie marin i portów
   

Regulamin

 
   
 
 1. Sklep Internetowy umożliwia dokonywanie zakupów zgodnie z regulaminem szczegółowym.

 2. Zakupów dokonuje się za pośrednictwem sieci internet.

 3. Formularze, które zostana nieprawidłowo wypełnione, nie będą rozpatrywane.

 4. Wypełnienie formularza zamówienia zamieszczonego na witrynie www.atrakcyjna.pl jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie danych podanych w formularzu, a w szczególności adresu e-mail, który będzie wykorzystywany do realizacji zamówienia.
  Składający zamówienie wyraża zgodę na przekazanie adresu e-mail do Ceneo SA z siedzibą we Wrocławiu oraz na przetwarzanie przez Sklep atrakcyjna.pl oraz Ceneo SA, danych osobowych w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie atrakcyjna.pl zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.

 5. Warunkiem realizacji zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia i przesłania go do biura Internetowego Sklepu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w realizacji spowodowane niekompletnym wypełnieniem formularza ( brak koloru, rozmiaru itp.)

 6. Jeżeli formularz zostanie wypełniony w sposób niejasny Sklep ma prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.

 7. Zamawiający zobowiązany jest do podania w formularzu numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

 8. Zamówienia będą przyjmowane 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

 9. Internetowy Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.

 10. Ceny towarów, jakie znajdują się w Internetowym Sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

 11. Zamówione towary będą dostarczane do zamawiającego poprzez przedstawiciela firmy spedycyjnej (przesyłka standardowa) lub za pośrednictwem Poczty Polskiej SA - zwykła paczka.

 12. Zamawiający posiada prawo do wyboru sposobu dostawy zgodnie z formularzem zamówienia.

 13. Wszelkie zmiany dotyczące dostawy wymagają pisemnego lub elektronicznego (e-mail) zgłoszenia do biura Internetowego Sklepu oraz potwierdzenia przez pracownika sklepu.

 14. Zakupione towary będą dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.

 15. Za zakupiony towar w Internetowym Sklepie zamawiający płaci gotówką przy odbiorze.

  Rezygnacja z zamówienia

 16. Klient przed potwierdzeniem telefonicznym może zrezygnować ze złożonego zamówienia dzwoniąc do Asystenta sklepu lub wysyłając informację pocztą elektroniczną na adres sklep@atrakcyjna.pl

 17. Jeśli towar został już wysłany Klient może odmówić odbioru przesyłki.

  Odstąpienie od umowy

 18. Konsument może odstąpić od umowy kupna w terminie 10 dni, zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. (Dz.U. z 2000r. Nr 2 poz. 271), poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym (zapieczętowanym).

 19. Koszt usługi transportowej świadczonej przez przewoźnika pokrywa w takim przypadku konsument.

 20. W przypadku zwrotu towarów prosimy o odesłanie go na adres sklepu wraz z oryginałem paragonu. Zwrot pieniędzy nastąpi po otrzymaniu przesyłki na wskazany przez Państwa numer konta.Wyroby pończosznicze nie podlegaja wymianie ani zwrotowi. Sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem. Towar źle zabezpieczony, który ulegnie zniszczeniu w trakcie wysyłki nie podlega wymianie, sklep nie przyjmie równiez zwrotu.
 21. Termin realizacji zamówionych towarów uzależniony jest od statusu dostępności podanego przy towarze i wynosi:
  - "od ręki" do 2-3 dni roboczych
  - 7 dni - do siedmiu dni roboczych
  - na zamówienie - z reguły do 21 dni, a termin dostawy każdorazowo będzie potwierdzony przez dział obsługi

  pod warunkiem, że podczas potwierdzania zamówienia nie nastąpią inne uzgodnienia pomiędzy zamawiającym, a Internetowym Sklepem.

 22. Sklep zastrzega sobie prawo do realizacji zamówień w osobnych partiach po uprzednim potwierdzeniu tego telefonicznie z zamawiającym.

 23. Koszty przesyłki sa pokrywane przez zamawiającego.

 24. Po uiszczeniu opłaty zamawiający ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela.

 25. Internetowy Sklep zobowiązuje się do realizacji zamówienia w terminie 7 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia. W wyjątkowych przypadkach powyższy termin może ulec zmianie, na mocy wcześniejszego porozumienia pomiędzy zamawiającym a Internetowym Sklepem.

 26. Internetowy Sklep zastrzega sobie prawo do odstępienia od realizacji kolejnych zamówień złożonych przez klienta zwracającego zamówiony towar bez podania przyczyny.

 27. Internetowy Sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawa zamawiający mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia podania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 28. Opinie i pytania dotyczące pracy Sklepu prosimy przesyłać pod adres e-mail: sklep@atrakcyjna.pl

 29. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.